Genius
Image is not available
Güne Güzel Bir Kahvaltı İle Başlayın.

Taze sebzelerimiz ile doğal ürünlerimizin buluşması leziz bir kahvaltıyı sizlere sunuyor. Taze sıkılmış portal suyu ve taze fırın ürünlerimiz ile eşsiz koy manzarasına karşı sizlere büyülü bir kahvaltı sofrası sunuyoruz.

Genius
Image is not available
Yorgunluğunuzu Unutun

Deniz sonrası yorulduğunuzda bir öğlen yemeğine hayır demezsiniz. Dilerseniz çeşitli kızartma ürünlerimiz ve özel olarak sizler için hazırlanmış et ürünlerimiz yanı sıra sağlıklı beslenmek isteyenler için taze sebzelerden çeşitli salatalar ve fit ürünler menümüzde yer almaktadır.

Genius
Image is not available
Eşsiz Bir Dünya

Yıldızların sizlere göz kırptığı vakitte güzel bir akşam yemeği ile günü noktalayabilirsiniz. Özel şarap çeşitlerimiz, damak zevkine göre yerel yemeklerimiz, sizler için bekletilmiş çeşitli etlerimizin yanı sıra daha bir çok eşsiz ürüne ulaşabilirsiniz.

Genius
Image is not available
Bir Tatlı İle Kocaman Bir Enerji

Gün içinde canı tatlı çekenlere özel birbirinden güzel ve çeşitli tatlı barımıza bakmalısınız. Her zevke ve isteğe göre tatlılarımızın olduğu restorantımızda tatlılarınızı dilerseniz masada, havuzda, kumsalda yiyebilir ve gününüze enerji katabilirsiniz.

Genius
Image is not available
İstediğiniz Tüm İçeceklere Ulaşın

Gün içinde canı serin veya sıcak bir şeyler içmek isteyenler için her daim hazır bulundurduğumuz çeşitli içeceklerimizi dilediğiniz alanda içebilirsiniz. Fit detoxlarında bulunduğu, taze sıkılan meyvelerinde olduğu ya da dilerseniz akşamınızı güzelleştiricek kokteyllerin olduğu sınırsız içecek menümüzden her daim faydalanabilirsiniz.

Image hover effect image

Romantik Anlar

Romantik bir tatilin keyfine varın. Huzurlu bir balayı, evlilik yıldönümünüz ya da küçük bir kaçamak. Joya Del Mar huzurun büyüsüne gözlerinizi kapayın.

Image hover effect image

Ailenizin Huzuru

Yalancı boğaz koyunun büyülü doğasında çocuklarınızın huzur ile denize girip oynamasını seyredin. Su sporları ve çeşitli aktiviteler ile çocuklarınız enerjilerini atarken birbirinden lezzetli ve doğal yemekler ile mutlu olmaları sizlere iyi gelecek.